Animer Hjemmeside

 

Animer Animation Studio er et animasjonsstudio lokalisert i Oslo. På våre kontorer i Oslo har vi høyt utdannete fagfolk innen manus/tekstforfatting, illustrasjon og animasjon, som gleder seg til å hjelpe deg og din bedrift!

Utvalgte prosjekter

Vi kan lage enkle og avanserte animasjons-videoer for markedsføring, opplæring, branding og forklaring. 

Noen av våre fornøyde kunder

Vår leveranseprosess

Med erfaring fra over 300 tidligere prosjekter har vi utarbeidet en tydelig og effektiv leveranseprosess.

Se vår daglig leder presentere prosessen i videoen under.

Hvorfor velge oss?

Prosjektleder og team

Når du starter et prosjekt med oss forholder du deg til én prosjektleder, illustratører og animatører.

Sammenlignet med andre aktører i bransjen, hvor hele prosessen blir gjort av en person.

Alle våre animasjonsfilmer er in-house produksjoner

I vår bransje er det vanlig at produksjonene blir outsourcet til lavkostnadsland. Det kan føre til lengre leveransetid og lavere kvalitet. Derfor lager vi alle filmene her på kontoret i Oslo. På denne måten av har vi større kontroll over leveransetid og produktkvalitet.

Fast leveringstid

Alle våre prosjekter følger faste tidsrammer.

Ved raske tilbakemeldinger kan vi garantere at filmen blir levert til avtalt tid.

Ledelse og kvalitetsikring

 

Tor Martin Olsen

Grunnlegger/ Salg og Marked

  • tormartin@animer.no
  • 942 91 169

 

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

  • dag@animer.no
  • 905 06 040

 

Claes Reitan

Kunderådgiver/ Partner

  • claes@animer.no
  • 450 94 546

 

Nikoline Bangen

Prosjektleder

  • nikoline@animer.no
  • 988 26 585

 

Linn Marita Engan Hallås

Animatør og Illustratør

  • Linn@animer.no
  • 416 49 727

 

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

per.trystad@gmail.com

 

Nils Høiås

Animatør og Illustratør

nilso96@gmail.com

 

Ole Marius Skulbru

Animatør

  • post@olemariusskulbru.no
  • 484 98 029

 

Linda Heggen

Illustratør

  • linda@animer.no
  • 917 40 772

 

Renée Michelle Paulsen

Illustratør

renee@animer.no

 

Torjus Singstad

Tekstforfatter

torjushs@gmail.com

 

Mari Cathrine Hagen

Tekstforfatter

  • kontakt@bostuen.no
  • 922 38 266

 

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

mina@gmail.com

 

Guro Mjeltvik Halvorsen

Tekstforfatter

guro.mh22@gmail.com

 

Stian Monsen

Kunderådgiver

  • stian@animer.no
  • 468 18 525

 

Nicolai Wølner Voss

Web-redaktør

  • nicolai@animer.no
  • 907 18 023

 

Manisha Bernitz

Kunderådgiver

  • manisha@animer.no
  • 915 64 326

 

Katarina Saari

Kunderådgiver

  • katarina@animer.no
  • 975 89 923

Kontakt oss