Animer Hjemmeside

Animer Animation Studio er et animasjonsstudio lokalisert i Oslo. På våre kontorer har vi høyt utdannete fagfolk innen manus, illustrasjon og animasjon som gleder seg til å hjelpe deg og din bedrift.

Noen av våre prosjekter

Vi kan lage enkle og avanserte animasjons-videoer for markedsføring, opplæring, branding og forklaring.

Våre kunder

Vår leveranseprosess

Med erfaring fra over 300 tidligere prosjekter har vi utarbeidet en tydelig og effektiv leveranseprosess.

Se vår daglige leder presentere prosessen i videoen under.

Hvorfor velge oss?

Prosjektleder og team

Når du starter et prosjekt med oss forholder du deg til én prosjektleder, illustratører og animatører.

I motsetning til andre aktører i bransjen hvor en person gjør hele jobben.

Alle våre animasjonsfilmer er in-house produksjoner

I vår bransje er det vanlig at produksjonene blir oursourcet til lavkostnadsland. Det kan føre til lengre leveransetid og lavere kvalitet.

Derfor lager vi alle filmene her på kontoret i Oslo. På denne måten har vi større kontroll over leveransetid og kvalitet.

Fast leveringstid

Alle våre prosjekter følger faste tidsrammer.

Ved rask tilbakemelding kan vi garantere at filmen blir levert til avtalt tid.

Teamet

 

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

  • dag@animer.no
  • 905 06 040

 

Nikoline Bangen

Prosjektleder

  • nikoline@animer.no
  • 988 26 585

 

Claes Reitan

Salg og Marked/ Partner

  • claes@animer.no
  • 450 94 546

 

Tor Martin Olsen

Salg og Marked/ Partner

  • tormartin@animer.no
  • 942 91 169

 

Linn Marita Engan Hallås

Animatør og Illustratør

 

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

 

Nils Høiås

Animatør og Illustratør

 

Ole Marius Skulbru

Animatør

 

Linda Heggen

Illustratør

 

Renée Michelle Paulsen

Illustratør

 

Torjus Singstad

Tekstforfatter

 

Mari Cathrine Hagen

Tekstforfatter

 

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

 

Guro Mjeltvik Halvorsen

Tekstforfatter

 

Stian Monsen

Kunderådgiver

  • stian@animer.no
  • 468 18 525

 

Nicolai Wølner Voss

Web-redaktør

  • nicolai@animer.no
  • 907 18 023

 

Manisha Bernitz

Kunderådgiver

  • manisha@animer.no
  • 915 64 326

 

Katarina Saari

Kunderådgiver

  • Katarina@animer.no
  • 975 89 923

Kontakt oss