Animer Hjemmeside

Animer Animation Studio  er et produksjonsselskap som er lokalisert i Oslo. Vi har høyt utdannet fagfolk innen manus/tekstforfatting, illustrasjon og animasjon. 

Teamet består av ca. 20 personer og vi har siden 2016 levert ca. 400 håndtegnede animasjonsfilmer.

Noen av våre prosjekter

Vi kan lage enkle og avanserte animasjons-videoer for markedsføring, opplæring, branding og forklaring.

Våre kunder

0 +
Filmer produsert

5 / 5

0 +
Kunder

Vår leveranseprosess

Med erfaring fra over 300 tidligere prosjekter har vi utarbeidet en tydelig og effektiv leveranseprosess.

Se vår daglige leder presentere prosessen i videoen under.

Hvorfor velge oss?

Prosjektleder og team

Du forholder deg kun til en én prosjektleder gjennom hele prosessen slik at kommunikasjonen blir enkel og at det unngås misforståelser.

I motsetning til andre aktører i bransjen hvor en person gjør hele jobben.

Alle våre animasjonsfilmer er in-house produksjoner

I vår bransje er det vanlig at produksjonene blir outsourcet til lavkostnadsland. Det kan føre til lengre leveransetid og lavere kvalitet. 

Derfor lager vi alle filmene her på kontoret i Oslo, og på denne måten har vi større kontroll over leveransetid og kvalitet.

Fast leveringstid

Alle våre prosjekter følger faste tidsrammer.

Vår faste interne produksjonstid på filmer opp til 2,5 minutter er 4 uker. I tillegg kommer den tiden kunden bruker på korrekturer.

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

dag@animer.no

905 06 040

Nikoline Bangen

Produksjonssjef

nikoline@animer.no

988 26 585

Claes Reitan

Salgsleder/ Partner

claes@animer.no

450 94 546

Karoline Paasche

Produksjonsassistent og SoMe-ansvarlig. 

karoline@animer.no

930 55 950

Nicolai Wølner Voss

Web-Redaktør

nicolai@animer.no

907 18 023

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

per.trystad@gmail.com

Ole Marius Skulbru

Animatør

post@olemariusskulbru.no

Nils Høiås

Animatør og Illustratør

nilso96@gmail.com

Linn Marita Engan Hallås

Animatør og Illustratør

linn@animer.no

Linda Heggen

Illustratør

linda@animer.no

Mari Cathrine Hagen

Tekstforfatter

kontakt@bostuen.no

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

mina@animer.no

Guro Mjeltvik Halvorsen

Tekstforfatter

guro.mh22@gmail.com

Emilie Sofie Johannesen

Tekstforfatter

emilie@animer.no

Torjus Singstad

Tekstforfatter

torjushs@gmail.com

Sandra Jensen

Kundekonsulent


sandra@animer.no

413 26 625

Patrick Florelius

Kundekonsulent

patrick@animer.no

458 35 656

Kontakt oss

KontakOss
Hvilket selskap jobber du for?