Om Oss - Animer

Om oss

Animer Animation Studio

er et high end produksjonsselskap med kontorer i Oslo.

På vårt kontor i Oslo har vi dedikerte manusforfattere, stemmeskuespillere, illustratører og animatører, som alle jobber tett sammen for at vår neste film skal bli enda bedre enn den forrige. Animer er foretrukket animasjonsstudio for kunder som Equinor, Orkla, Oslo kommune og Veidekke med flere.

Alle i Team Animer er utdannede fagfolk som er engasjerte og lekne, men seriøse på kvalitet og kunderelasjon. Hver dag går vi på jobb med et mål om å lære og utfordre oss selv, slik at vi kan fortsette å utvikle oss som kreatører og animasjonsstudio!

Team Animer

Tor Martin Olsen

Grunnlegger/Salg & Marked

tormartin@animer.no

942 91 169

Dag Lein

Daglig leder/Partner

dag@animer.no

905 06 040

Claes Reitan

Partner/Kunde Rådgiver

claes@animer.no

450 94 546

Alyona Storm

Kreativ leder

alyona@animer.no

980 52 347

Tore Franck

Økonomiansvarlig

tore@animer.no

Nikoline Bangen

Prosjektleder

nikoline@animer.no

988 28 585

Kasper Bræin Selvig

Tekstforfatter

kasper@animer.no

Stian Monsen

Kunderådgiver

stian@animer.no

468 18 525

Tim White

Kunderådgiver - Animer Sverige

tim@animer.se

+46 72-975-6781

Morten Lien

Kunderådgiver

morten@animer.no

402 04 429

Charlotte Sandell

Kunderådgiver

charlotte@animer.no

922 68 773

Linda Heggen

Illustratør

linda@animer.no

917 40 772

Linda Heggen

Illustratør

linda@animer.no

917 40 772

Henning Strandvik

Animatør

henning@animer.no

Linn Marita Engan Hallås

Illustratør

linn@animer.no

416 49 727

Mina Stenebråten

Tekstforfatter

mina@animer.no

Giulia Rivolta

Illustratør

giulia@animer.no

Ørjan Strandli Stalleland

Tekstforfatter

orjan@animer.no

Cathrine Naglestad

Tekstforfatter

cathrine@animer.no

KONTAKT OSS FOR EN UFORPLIKTENDE PRAT!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.