OM OSS

Om oss

Animer Animation Studio er et animasjonsstudio lokalisert i Oslo. På våre kontorer i Oslo har vi høyt utdannete fagfolk innen manus/tekstforfatting, illustrasjon og animasjon, som gleder seg til å hjelpe deg og din bedrift. Totalt består teamet av 18 stykker.

0
Filmer produsert
0
Kunder

Medarbeidere

 

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

  • dag@animer.no
  • 905 06 040

 

Nikoline Bangen

Prosjektleder

  • nikoline@animer.no
  • 988 26 585

 

Claes Reitan

Kunderådgiver/ Partner

  • claes@animer.no
  • 450 94 546

 

Tor Martin Olsen

Kunderådgiver/ Partner

  • tormartin@animer.no
  • 942 91 169

 

Stian Monsen

Kunderådgiver

  • stian@animer.no
  • 468 18 525

 

Linn Marita Engan Hallås

Animatør og Illustratør

  • linn@animer.no
  •  

 

Linda Heggen

Illustratør

  • linda@animer.no
  •  

 

Torjus Singstad

Tekstforfatter

  • torjushs@gmail.com

 

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

mina@animer.no

 

 

Nicolai Wølner Voss

Web-redaktør

  • nicolai@animer.no
  • 907 18 023

 

Mari Cathrine Hagen

Tekstforfatter

  • kontakt@bostuen.no
  •  

 

Ole Marius Skulbru

Animatør

  • post@olemariusskulbru.no
  •  

 

Guro Mjeltvik Halvorsen

Tekstforfatter

guro.mh22@gmail.com

 

 

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

  • per.trystad@gmail.com
  •  

 

Nils Høiås

Animatør og Illustrasjon

nilso96@gmail.com

 

   

Manisha Bernitz

Kunderådgiver

  • manisha@animer.no
  • 915 64 326

 

Katarina Saari

Kundrådgiver

  • katarina@animer.no
  • 975 89 923

Kontakt oss