Om Oss - Animer

Om oss

Animer Animation Studio

er et high end produksjonsselskap med kontorer i Oslo.

På vårt kontor i Oslo har vi dedikerte manusforfattere, stemmeskuespillere, illustratører og animatører, som alle jobber tett sammen for at vår neste film skal bli enda bedre enn den forrige. Animer er foretrukket animasjonsstudio for kunder som Equinor, Orkla, Oslo kommune og Veidekke med flere.

Alle i Team Animer er utdannede fagfolk som er engasjerte og lekne, men seriøse på kvalitet og kunderelasjon. Hver dag går vi på jobb med et mål om å lære og utfordre oss selv, slik at vi kan fortsette å utvikle oss som kreatører og animasjonsstudio!

Team Animer

Tor Martin Olsen

Tor Martin Olsen

Grunder/Salg & Marked

dag@animer.no

942 91 169

Dagligleder

Dag Lein

Daglig leder/Partner

dag@animer.no

905 06 040

Partner

Claes Reitan

Partner/Kunderådgiver

claes@animer.no

450 94 546

Tim Foto

Tim White

Kunderådgiver - Animer Sverige

tim@animer.se

+46 72-975-6781

Nikoline Foto

Nikoline Bangen

Prosjektleder

nikoline@animer.no

988 26 585

Stian Foto

Stian Monsen

Kunderådgiver

stian@animer.no

468 18 525

Linda Foto

Linda Heggen

Illustratør

linda@animer.no

917 40 772

Henning-Stranvik

Henning Strandvik

Animatør

henning@animer.no
Linn Foto

Linn Marita Engan Hallås

Illustratør

linn@animer.no

416 49 727

Mina Foto

Mina Stenebråten

Tekstforfatter

mina@animer.no
Kristin@2x

Cathrine Naglestad

Tekstforfatter

cathrine@animer.no
Eirik Web

Torjus Hembre

Tekstforfatter

torjushm@gmail.com
Guro Mjeltevik Halvorsen

Guro Mjeltevik Halvorsen

Tekstforfatter

Guro.mh@gmail.com
NicoAnimer

Nicolai Wølner Voss

Møtekonsulent

nicolai@animer.no

90718023

Iselinanimer

Iselin Ogre

Møtekonsulent

iselin@animer.no
Ørjan Web

Ole-Christian Franzten

Møtekonsulent

ole@animer.no

KONTAKT OSS FOR EN UFORPLIKTENDE PRAT!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.