OM OSS

Om oss

Animer Animation Studio er et produksjonsselskap som er lokalisert i Oslo. Teamet består av ca 20 personer og vi har siden 2016 levert ca 400 håndtegnede animasjonsfilmer

0
Filmer produsert
0
Kunder

Teamet

Ledelse

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

 

dag@animer.no

905 06 040

LinkedIn

Nikoline Bangen

Produksjonssjef

 

nikoline@animer.no

988 26 585

LinkedIn

Claes Reitan

Salgsleder/ Partner

 

claes@animer.no

450 94 546

LinkedIn

Salg

Web

SandraRund

Sandra Jensen

Kundekonsulent

 

sandra@animer.no

413 26 625

LinkedIn

Celine

Celine Solbakken

Kundekonsulent

 

celine@animer.no

413 47 431

LinkedIn

Karoline Paasche

Produksjonsassistent og SoMe-ansvarlig.

karoline@animer.no

930 55 950

LinkedIn

Nicolai Voss

Web-Redaktør

nicolai@animer.no

907 18 023

LinkedIn

Produksjon

NikolinePNG

Susanne Lyle

Animatør og Illustratør

susanne_lyle@hotmail.com

Nils Høiås

Nils Høiås

Animatør og Illustratør

nilso96@gmail.com

Linn Engan Hallås

Animatør og Illustratør

linn@animer.no

Linda Heggen

illustratør

linda@animer.no

Hanne_nord

Hanne Nord

Tekstforfatter

hmnord3@gmail.com

BaumanRund

Linda Baumann

Tekstforfatter

linda.baumann@tekstfrik.no

Mina Stenbråten

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

mina@animer.no

EmiliRunde.jpg

Emilie Johannesen

Tekstforfatter

emilie@animer.no

Torjus Singstad

Torjus Singstad

Tekstforfatter

torjushs@gmail.com

Per Trystad

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

per.trystad@gmail.com

Kontakt oss

KontakOss
Hvilket selskap jobber du for?