OM OSS

Om oss

Animer Animation Studio er et produksjonsselskap som er lokalisert i Oslo. Vi har høyt utdannede fagfolk innen manus/tekstforfatting, illustrasjon og animasjon. Teamet består av ca 20 personer og vi har siden 2016 levert ca 400 håndtegnede animasjonsfilmer

0
Filmer produsert
0
Kunder

Teamet

Dag Lein

Daglig leder/ Partner

dag@animer.no

905 06 040

Nikoline Bangen

Produksjonssjef

nikoline@animer.no

988 26 585

Claes Reitan

Salgsleder/ Partner

claes@animer.no

450 94 546

Tor Martin Olsen

Salg og Marked/ Partner

tormartin@animer.no

942 91 169

Linn Marita Engan Hallås

Animatør og Illustratør

linn@animer.no

Nils Høiås

Animatør og Illustratør

nilso96@gmail.com

Per Trystad

Animatør og Whiteboard

per.trystad@gmail.com

Ole Marius Skulbru

Animatør

post@olemariusskulbru.no

Linda Heggen

Illustratør

linda@animer.no

Nicolai Wølner Voss

Web-Redaktør

nicolai@animer.no

907 18 023

Torjus Singstad

Tekstforfatter

torjushs@gmail.com

Mari Cathrine Hagen

Tekstforfatter

kontakt@bostuen.no

Mina Stenbråten

Tekstforfatter

mina@animer.no

Guro Mjeltvik Halvorsen

Tekstforfatter

guro.mh22@gmail.com

Stian Monsen

Kundekonsulent

stian@animer.no

468 18 525

Martin Everløff

Kundekonsulent

martin@animer.no

952 74 402

Ronja Wickstrøm

Kundekonsulent

ronja@animer.no

958 20 212

Patrick Florelius

Kundekonsulent

patrick@animer.no

458 35 656

Sigurd Stigson Kvåle

SoMe Ansvarlig

sigurd@animer.no

Kontakt oss

KontakOss
Hvilket selskap jobber du for?