About Us - Animer

Om-oss

Animer Animation Studio

er et ungt produksjonsselskap med kontorer i Oslo og Trondheim.
Vi lager skreddersydde animasjonsfilmer av høy kvalitet til gjennomsiktige, lave priser.

Siden 2016 har vi produsert filmer for spennende foretak og organisasjoner som Equinor, Falck, Oslo Kommune, Helsedirektorat, Veidekke og ca 200 til.
Siden starten i 2016 har vi vokst fra å være en liten tjenesteformidler med to ansatte til et fullverdig animasjonsstudio med 20 dyktige kreatører og medarbeidere.

Animer er det eneste animasjonsstudioet i Skandinavia som tilbyr kortreist, håndtegnet animasjon i sin prisklasse. Hos oss får du dedikerte manusforfattere, illustratører, stemmeskuespillere og animatører, som alle jobber tett sammen for at hver film skal bli enda bedre enn den forrige.

Med animasjon er mulighetene endeløse. Sammen finner vi tegnestilen, stemmen og historien som best får frem ditt budskap og representerer dine verdier. Vår leveranseprosess er nøye etterprøvd, vi tar steg for steg og går ikke videre i prosessen før du er fornøyd.

Her i Animer er vi engasjerte og lekende, men dønn seriøse på kvalitet og kunderelasjon
Hver dag går vi på jobb med et mål om å lære og utfordre oss selv, slik at vi kan fortsette å utvikle oss som kreatører og animasjonsstudio!

Team Animer

Alyona Storm

Kreativ leder

alyona@animer.no

980 52 347

Claes Reitan

Partner/Salg & Marked

claes@animer.no

450 94 546

Dag Lein

Daglig leder/Partner

dag@animer.no

905 06 040

Gordon Nord

Salg & Marked

gordon@animer.no

458 64 212

Guro Mjeltevik Halvorsen

Tekstforfatter

guro@animer.no

Giulia Rivolta

Illustratør

giulia@animer.no

Henning Strandvik

Animatør

henning@animer.no

Ingrid Auestad

Tekstforfatter

ingrid@animer.no

Kristin Nordskag

Avdelingsleder Trondheim

kristin@animer.no

464 74 894

Kasper Bræin Selvig

Tekstforfatter

kasper@animer.no

Morten Lien

Salg & Marked

morten@animer.no

402 04 429

Monika Kongshaug

Tekstforfatter

monika@animer.no

Nikoline Bangen

Prosjektleder

nikoline@animer.no

988 28 585

Renate Meyer

Animatør/Illustratør

renate@animer.no

Tore Franck

Økonomiansvarlig

tore@animer.no

922 08 785

Tor Martin Olsen

Grunnlegger/Salg & Marked

tormartin@animer.no

942 91 169

Thomas Olsen Ristesund

Salg & Marked

thomasr@animer.no

918 30 129

Thomas André Aastø

Salgs- og markedssjef Trondheim

thomasa@animer.no

406 22 785

KONTAKT OSS FOR EN UFORPLIKTENDE PRAT!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.